Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Created
fi: Luotu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: 301 Moved Permanently
fi: 301 Pysyvästi siirretty

en: 307 Temporary Redirect
fi: 307 Tilapäinen uudelleenohjaus

en: 300 Multiple Choices
fi: 300 Useita valintoja

en: 302 Found
fi: 302 Löydetty

en: 303 See Other
fi: 303 Kts. toinen

en: 304 Not Modified
fi: 304 Muuttamaton

en: 305 Use Proxy
fi: 305 Käytä proxyä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Last accessed
fi: Viimeksi käytetty

en: Master
fi: Isäntä

en: Original language
fi: Alkuperäinen kieli

en: With selection
fi: Valinnalla
