Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Created
gl: Creado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Filter
gl: Filtro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Original language
gl: Idioma orixinal
