Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Created
ja: 作成

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Filter
ja: フィルター

en: Desc
ja: 降順

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Status code
ja: 状態コード

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Original language
ja: 元の言語

en: With selection
ja: 選択リスト付

en: There is no redirect yet.
ja: まだリダイレクトがありません。
