Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Created
mr: प्रकाशन

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
