Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Created
sk: Vytvorené

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom
