Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Created
bg: Създадено

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Filter
bg: Филтър

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
