Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Created
bs: Kreiran

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
