Redirect Metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
