Redirect Metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
