Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: From
my: မှ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
