Redirect Metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Created
pl: Utworzono

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Filter
pl: Filtr

en: Desc
pl: Malejąco

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: 300 Multiple Choices
pl: 300 Wiele możliwości

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: 304 Not Modified
pl: 304 Nie zmodyfikowane

en: 305 Use Proxy
pl: 305 Używaj Proxy

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Last accessed
pl: Ostatnio użyte

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: With selection
pl: Z wyborem
