Redirect Sage (1.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Import
de: Importieren

en: file
de: Datei

en: Source type
de: Quelltyp

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: An error occurred during processing
de: Bei der Verarbeitung ist ein Fehler aufgetreten
