Redirect Sage (1.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Import
es: Importar

en: file
es: archivo

en: Source type
es: Tipo de origen

en: Migration
es: Migración

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento
