Redirect Sage (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Import
nl: Importeren

en: file
nl: bestand

en: Source type
nl: Brontype

en: Migration
nl: Migratie

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.
