Redirect Sage (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Import
sv: Importera

en: file
sv: fil

en: Source type
sv: Källtyp

en: Migration
sv: Migrering

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
