Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: file
ca: fitxer

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Migration
ca: Migració
