Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: file
da: fil

en: Source type
da: Kildetype

en: Migration
da: Migrering

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
