Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: file
fi: tiedosto

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Migration
fi: Migraatio

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
