Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: file
he: קובץ

en: Source type
he: סוג מקור

en: Migration
he: מיגרציה
