Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: file
ja: ファイル

en: Source type
ja: ソースタイプ

en: Migration
ja: マイグレーション

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
