Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: file
pl: plik

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Start Import
pl: Rozpocznij importowanie

en: Migration
pl: Migracja

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
