Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: file
pt: ficheiro

en: Source type
pt: Tipo de fonte

en: Migration
pt: Migração
