Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: file
sk: súbor

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
