Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: file
uk: файл

en: Source type
uk: Тип джерела

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.
