Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
