Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Embed
he: הטמעה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
