Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Time
it: Data e ora

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Embed
it: Integra

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Entity ID
it: ID Entità
