Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
