Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
