Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Embed
pl: Osadzony

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Asc
pl: Rosnąco
