Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Time
sv: Tid

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Embed
sv: Bädda in

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Asc
sv: Stigande
