Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Time
ta: நேரம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
