Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Time
te: సమయం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
