Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Time
tr: Zaman

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Embed
tr: Göm

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Asc
tr: Artan
