Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Time
uk: Час

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Error:
uk: Помилка:

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Asc
uk: Зрост
