Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Embed
ca: Incrustra

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
