Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
