Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Time
ar: الوقت

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
