Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
