Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Time
cs: Čas

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Embed
cs: Vložit

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Asc
cs: Vzestupně
