Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Time
de: Zeit

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Embed
de: Einbetten

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Error:
de: Fehler:

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: Asc
de: Aufsteigend
