Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Time
es: Hora

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Embed
es: Incrustar

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Entity ID
es: ID de entidad
