Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Time
fa: زمان

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Asc
fa: صعودی
