Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Time
fr: Heure

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Embed
fr: Intégré

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Error:
fr: Erreur :

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité
