Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Time
hu: Idő

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Asc
hu: Növ
