Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Time
ja: 時間

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Embed
ja: エンベッド

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Asc
ja: 昇順
