Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
