Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
