Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Time
ru: Время

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Embed
ru: Вставить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Asc
ru: По возрастанию
