Redis (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Version
ru: Версия

en: Performance
ru: Производительность

en: Client
ru: Клиент

en: Read/Write
ru: Чтение/Запись

en: Keys
ru: Ключи

en: Memory
ru: Память

en: Time spent
ru: Затрачено времени
